PL EN
RoTec
Schenck
Ecoclean
Durr
Logo EU

Mycie usługowe

Oferujemy mycie zarówno większych partii, jak i pojedynczych detali, zgodnie z Państwa specyfikacją. W naszym Centrum mycia przemysłowego posiadamy trzy automatyczne myjki firmy Ecoclean zapewniające najwyższe standardy czystości detali produkcyjnych: EcoCcompact na rozpuszczalniki – alkohole modyfikowane oraz Universal 81W i EcoCcube na media wodne.

Poza tym, posiadamy myjkę ultradźwiękową firmy Ultratecno, która bardzo dobrze sprawdza się w przypadku mycia części regenerowanych w przemyśle samochodowym oraz innych trudnych do usunięcia zanieczyszczeń.

Posiadamy duże doświadczenie w problematyce mycia przemysłowego i jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie zarówno jeśli chodzi o maszynę, jak i środek myjący.

Poza usługami mycia zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą maszyn myjących i w celu doboru odpowiedniej technologii zapewniamy klientom możliwość wykonania kompleksowych testów mycia.

Wyceny wykonujemy indywidualnie – pod uwagę bierzemy wielkość partii, oczekiwany poziom czystości, rodzaj myjki, która będzie wykorzystana do mycia. Zapraszamy do kontaktu!

3

Fundusze Europejskie