PL EN
RoTec
Schenck
Ecoclean
Durr
Logo EU

Aktualności

Z radością informujemy, że dwa nasze produkty zostały wyróżnione przez kapitułę konkursową targów ITM i otrzymały Złote Medale! 

Nagrody otrzymały Smart Balancer 4, czyli najnowsza wersja przenośnego urządzenia do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań firmy SCHENCK oraz nowość w naszej ofercie, czyli kompaktowa, szybka i dokładna frezarka CNC Neo firmy DATRON, której od niedawna jesteśmy przedstawicielem.  

Oba urządzenia będzie można zobaczyć na targach w Poznaniu w dniach 4-7 czerwcahali 3, na stoisku 12

Zapraszamy w dniach 4 - 7 czerwca do Poznania na targi ITM. 

Zaprezentujemy tam wyważarki SCHENCK: pionową Virio15, poziomą Pasio 50, nowy układ pomiarowy SCHENCK ONE oraz Smart Balancer 3 i najnowszą wersję 4 do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań.

Poza wyważarkami, na naszym stoisku zaprezentujemy myjkę Ecoclean EcoCcompact, myjkę ultradźwiękową Ultratecno, urządzenie do czyszczenia suchym lodem CRYONOMIC COMBI i myjkę natryskową ROT1000. 

Nowością na naszym stoisku będzie frezarka CNC firmy DATRON, której od niedawna jesteśmy przedstawicielem.  

Do zobaczenia w hali 3, na stoisku 12

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach 4-7 kwietnia.

Podczas targów zaprezentujemy między innymi najnowszą wyważarkę do rdzeni turbosprężarek SCHENCK TBcore, urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii VISCOM Flow Bench Premium oraz inne maszyny dla warsztatów regenerujących części samochodowe.

Do zobaczenia na stoisku 24 w hali 7.

Zapraszamy w dniach 19 - 22 marca do Kielc na targi przemysłowe STOM. 

Zaprezentujemy tam wyważarki SCHENCK: pionową Virio15, poziomą Pasio 15, nowy układ pomiarowy SCHENCK ONE oraz Smart Balancer 3 i najnowszą wersję 4 do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań.

Poza wyważarkami, na naszym stoisku zaprezentujemy myjkę Ecoclean EcoCcube, myjkę ultradźwiękową Ultratecno ACM-200, urządzenie do czyszczenia suchym lodem CRYONOMIC COMBI i myjkę natryskową ROT1000.   

Do zobaczenia w hali A, na stoisku 42. 

Chcieliśmy poinformować o nowości w naszej ofercie - urządzeniach do obróbki wibrościernej oraz filtracji wody z procesu obróbki. Na początku 2023 roku nawiązaliśmy współpracę i zostaliśmy dystrybutorem na ternie Polski produktów fińskiej  firmy Alufer Oy.  Oferujemy obecnie urządzenia do obróbki wibrościernej, gratowania, polerowania itp. AluShake w 3 rozmiarach komory roboczej: 600 x 400, 1200 x 400 i 1600 x 600 mm. Urządzenia te idealnie nadają się do obróbki długich elementów. Uzupełnieniem urządzenia do obróbki jest innowacyjny, opatentowany system filtracyjny AluClean, który działa w układzie zamkniętym i pozwala na pracę bez wytwarzania ścieków, co jest bardzo ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem. Więcej informacji tutaj

Zapraszamy do przetestowania urządzeń w naszej firmie. 

Zapraszamy w dniach 30 maja - 2 czerwca do Poznania na targi ITM. 

Zaprezentujemy tam wyważarki SCHENCK: pionową Virio15, poziomą Pasio 15, nowy układ pomiarowy SCHENCK ONE oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań.

Poza wyważarkami, na naszym stoisku zaprezentujemy myjkę Ecoclean EcoCcube, myjkę ultradźwiękową Ultratecno ACM-200, urządzenie do czyszczenia suchym lodem CRYONOMIC COMBI i myjkę natryskową ROT1000. Pokażemy też nowość w naszej ofercie, urządzenie do obróbki wibrościernej AluShake razem z opatentowanym systemem filtracyjnym AluClean fińskiej firmy Alufer

Do zobaczenia w hali 3, na stoisku 11. 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach STOM w Kielcach w dniach 28-31 marca.

Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty będą początkiem dalszej owocnej współpracy.

Zapraszamy na nasze stoisko A-21 podczas targów STOM / Expo-Surface w Kielcach w dniach 28-31 marca

Zaprezentujemy wyważarki SCHENCK: Virio15, Pasio05 z nowym układem pomiarowym SCHENCK ONE, Pasio15, HS20 oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań.

Poza wyważarkami, na naszym stoisku zaprezentujemy myjki Ecoclean - EcoCwave i EcoCcube, myjkę ultradźwiękową Ultratecno ACM-200, urządzenie do czyszczenia suchym lodem CRYONOMIC COMBI i myjkę natryskową ROT1000. Pokażemy też nowość w naszej ofercie, urządzenie do obróbki wibrościernej AluShake razem z opatentowanym systemem filtracyjnym AluClean fińskiej firmy Alufer

Do zobaczenia w hali A, na stoisku 21. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 31 maja - 3 czerwca 2022

Podczas targów zaprezentujemy wyważarki SCHENCK: pozioma Pasio 50SC dla wirników o masie do 50 kg, pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych.

Poza tym, na stoisku można będzie zobaczyć przemysłowe maszyny myjące: EcoCwave firmy Ecoclean, myjki ultradźwiękowe Ultratecno ACM-500N i ACM-200E, myjkę natryskową ROT1000, myjkę warsztatową TurboClean evo 2, piaskarkę TurboBlast oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem COMBI firmy Cryonomic

Do zobaczenia na stoisku 72 w hali 6.

Zapraszamy do Poznania na Targi Techniki Motoryzacyjnej w dniach 7-10 kwietnia. Zaprezentujemy tam między innymi najnowszą wyważarkę do rdzeni turbosprężarek TBcore, wyważarkę do wirników turbosprężarek TBcomfort i urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii turbosprężarek VISCOM Flow Bench. Poza tym, na stoisku będzie można obejrzeć myjki ultradźwiękowe firmy Ultratecno, myjki warsztatowe i piaskarkę oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic.

Zapraszamy na stoisko 17 w hali 3.

21 września wzięliśmy udział w międzynarodowej konferencji Aeromixer we Wrocławiu. Zaprezentowaliśmy tam rozwiązania z dziedziny wyważania - SCHENCK RoTec - oraz mycia przemysłowego - Ecoclean - dedykowane dla branży lotniczej i jej dostawców. Była to znakomita okazja do spotkania z wieloma naszymi klientami, jak również do nawiązania nowych relacji biznesowych. 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021

Podczas targów zaprezentowaliśmy wyważarki SCHENCK: najnowsza wyważarka do rdzeni turbosprężarek TBcore, pozioma Pasio 50SC dla wirników o masie do 50 kg, Tooldyne do narzędzi i oprawek narzędziowych, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych.

Poza tym, na stoisku można było zobaczyć przemysłowe maszyny myjące: EcoCwave firmy Ecoclean, myjkę ultradźwiękową Ultratecno ACM-200E, myjkę natryskową ROT1000 oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic

Firma SCHENCK RoTec wprowadziła nową wyważarkę do wysokoobrotowego wyważania rdzeni turbosprężarek - TBcoreWyróżnia się ona nie tylko znakomitym stosunkiem jakości do ceny, ale też pozwala utrzymać w rozsądnych granicach koszty eksploatacyjne takie jak zużycie energii i sprężonego powietrza. Jest to kompletny pakiet wyposażenia dostosowany do potrzeb małych i średnich warsztatów regeneracji bez obniżania jakości wyważania. 

Wyważarka TBcore bazuje na najwyższej jakości technologii pomiarowej sprawdzonej przez lata w innych wyważarkach wysokoobrotowych SCHENCK – intuicyjny układ pomiarowy CAB950 i opatentowany czujnik obrotów SR70. Dzięki kompleksowemu zestawowi startowemu – zestaw dwuczęściowych adapterów z drukowanymi wkładkami, szlifierka, pistolet na sprężone powietrze - maszyna jest gotowa do pracy bezpośrednio po jej podłączeniu.

Dzięki tym rozwiązaniom, TBcore zapewnia najwyższą jakość wyważania w ekonomicznym i praktycznym pakiecie, który znakomicie sprawdzi się w większości małych i średnich warsztatów.  

Dziękujemy za odwiedzenie nas podczas targów Warsaw Industry Week 2019.

Podczas targów zaprezentowaliśmy wyważarki firmy SCHENCK RoTec: Pasio 50, Pasio 05, Tooldyne, ESC czy urządzenie do wyważania w łożyskach własnych Smart Balancer.

Poza tym zaprezentowaliśmy myjkę Ecoclean EcoCcube, myjkę ultradźwiękową Ultratecno ACM-500N, urządzenie do czyszczenia suchym lodem COMBI firmy Cryonomic oraz myjkę natryskową ROT1000

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i rozmowy na targach ITM 2019 w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca.

Podczas targów zaprezentowaliśmy wyważarki SCHENCK: poziomą do 50 kg Pasio 50, wyważarkę do małych wirników do 0,5 kg Pasio 05, wyważarkę do narzędzi i uchwytów narzędziowych Tooldyne, wyważarkę pionową Virio 100, wyważarkę statyczną ESC oraz SmartBalancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań.

Poza wyważarkami, na stoisku zaprezentowaliśmy również myjki przemysłowe firmy Ecoclean - EcoCwave i EcoCcube, myjkę ultradźwiękową firmy Ultratecno oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic i myjkę warsztatową  ROT1000

Zapraszamy serdecznie na targi ReMaTec 2019 w Amsterdamie w dniach 23-25 czerwca, gdzie zaprezentujemy wyważarki TBcomfort TBsonio do regeneracji turbosprężarek.

Do zobaczenia na stoisku 08.253.

Dziękujemy za udział w Dniach Otwartych RoTec Polska - 11-12 kwietnia - Seminarium i warsztaty z mycia przemysłowego i odtłuszczania oraz technologii wyważania

Serdecznie dziękujemy za przybycie i udział w tym wydarzeniu ok. 200 osób ze 120 firm z całej Polski. Mamy nadzieję, że wynieśliście Państwo z niego wiele przydatnej wiedzy oraz ciekawych doświadczeń i kontaktów, co zaowocuje dalszą udaną współpracą w przyszłości. 

W programie wydarzenia były:

  • Szkolenia teoretyczne z mycia przemysłowego i odtłuszczania w przemyśle ogólnym, samochodowym i lotniczym – mycie mediami wodnymi i rozpuszczalnikami
  • Szkolenie z technologii mycia ultradźwiękowego i czyszczenia suchym lodem
  • Prezentacje i testy mycia na automatycznych myjkach firmy ECOCLEAN
  • Prezentacje i testy mycia na myjce ultradźwiękowej firmy Ultratecno
  • Prezentacja urządzenia do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic
  • Prezentacje i testy mycia na natryskowych myjkach warsztatowych RoTec Polska
  • Prezentacje maszyn wyważających firmy SCHENCK RoTec
  • Obecni byli też przedstawiciele firm oferujących rozpuszczalniki i detergenty do mycia przemysłowego - Safechem i DST

Targi Warsaw Industry Week 2018

Dziękujemy za odwiedzenie nas i kontakt na targach Warsaw Industry Week w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy najnowszą wyważarkę Pasio 50 SC oraz wyważarkę do narzędzi i uchwytów narzędziowych Tooldyne, wyważarkę pionową Virio 100, wyważarkę do wirników o masie do 0.5 kg Pasio 05 i urządzenie do wyważania w łożyskach własnych Smart Balancer.

Mamy nadzieję, że te rozmowy w przyszłości zaowocują pomyślnie zakończonymi projektami!

Targi Drema 2018 w Poznaniu

Dziękujemy za spotkania w dniach 11-14 września do Poznania na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2018. Wystawialiśmy się wspólnie z firmą Homag i zaprezentowaliśmy wyważarkę Tooldyne do narzędzi, uchwytów narzędziowych i innych wirników o masie do 30 kg.

SCHENCK na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska SCHENCK na targach Automechanika we Frankfurcie nad Menem w dniach 11 - 15 września 2018. Zaprezentowaliśmy tam znane i sprawdzone wyważarki do regeneracji turbosprężarek TBcomfort i TBsonio. Podczas tych targów miała miejsce również premiera nowych wyważarek do turbosprężarek TBpro i TBxpert!

Fundusze Europejskie